OyuncuForum(Metin2-Knıgt-Sanalika Vb)
Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... 8cauba10
Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... 8cauba10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...

3 posters
YazarMesaj
You Lose..!
Seviye 2
Seviye 2
You Lose..!

Konu Sayısı : 1315

Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... Empty
MesajKonu: Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...   Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... I_icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 1:41 pm

Arkadaşlar anlatım bana aittir ve hiç bir şekilde kopyala yapıştır yapılamaz ...! yapanlarada hakkımı helal etmiyorum.. EVET ARKADAŞLAR WİNDOWS7 METİN2 KULLANICILARININ BAŞINI AĞRITAN BİR SİSTEMDİR ÇÜNKÜ METİN2 BEN BİLDİM BİLELİ WİNDOWS XP SÜRÜMLERDE ÇALIŞIR Kİ.. WİNDOWS7 GÜNCELLENİYOR ARTIK TÜM OYUNLAR WİNDOWS7'E BAĞLI KALACAK EVET ARKADAŞLAR BENDE BİR WİNDOWS7 KULLANICISIYIM OYUNA GİREBİLİYORUM AMA DİCEKSİNİZ EMİNİM SAÇMA KONU DİYE HAYIR SAÇMA DEĞİL WİNDOWS7'DEN GİRMEYİ BİLMEYEN ÇOK KİŞİ VAR BUYRUN ANLATIMA GEÇELİM ŞİMDİ METİN2'NİN DOSYASINDA OYUNA GİRİŞ SİMGESİ OLUR ONA SAĞ KLİK YAPIP ÖZELLİKLERE GİRİN ORADAN WİNDOWS XP SERVİCE PACK 3'Ü SEÇİN VE OYUNA SORUNSUZ GİRİN ANLATIM BANA AİTTİR NORMALDE ÇOK UZUN YÖNTEMLERİ VAR NOT:BAZI WİNDOWS7'LERDE OLMAYABİLİR AMA ŞAHSEN BENDE OLDU EĞER BÖYLE SORUNLARINIZ VARSA BANA ULAŞIN.. ÖZEL MESAJLA PM ATARSANIZ 2 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE CEVAPLANACAKTIR İYİ EĞLENCELER YOU LOSE...! O BİR METİN2 TEKNİSYENİ YOU LOSE...! METİN2 KİNG.... Wink Wink MESAJIMIN SOL ÜSTÜNDEKİ + KUTBUNA BASARAK TEŞEKKÜR EDEBİLİRSİNİZ EMEĞE SAYGI HAZIRLAMAK 2DK TEŞEKKÜR ETMEK 1 SANİYE.. Smile
https://oyuncu.canadaboard.net
baran_1999
Seviye 2
Seviye 2
baran_1999

Konu Sayısı : 6

MesajKonu: Geri: Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...   Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... I_icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:24 pm

bastım Very Happy
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ

Konu Sayısı : 79

MesajKonu: Geri: Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...   Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... I_icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 5:51 pm

O BİR METİN2 TEKNİSYENİ YOU LOSE...! METİN2 KİNG.... MESAJIMIN SOL ÜSTÜNDEKİ + KUTBUNA BASARAK TEŞEKKÜR EDEBİLİRSİNİZ EMEĞE SAYGI HAZIRLAMAK 2DK TEŞEKKÜR ETMEK 1 SANİYE..

Helal sin yhaw..
You Lose..!
Seviye 2
Seviye 2
You Lose..!

Konu Sayısı : 1315

MesajKonu: Geri: Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...   Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak... I_icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 8:36 pm

Üyelerimizin işine yarıyacaksa Elbet paylaşırım ki.. Zaten bu sorunu çözemeyenlerde var..! Smile
https://oyuncu.canadaboard.net

Windows 7'de metin2'yi çalıştırmak...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows XP SP3 TR
» Xp'yi Windows 7'ye Dönüştürme
» Windows Explorer 8
» Windows Xp Home Edition 12 Haziran