OyuncuForum(Metin2-Knıgt-Sanalika Vb)
Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi 8cauba10
Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi 8cauba10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi

YazarMesaj
[B.A]Rammstein
Administrator
Administrator
[B.A]Rammstein

Konu Sayısı : 121

Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi Empty
MesajKonu: Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi   Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:07 pm

Öncelikle Merhaba

Web Tasarımında Gerekli Olan Ve Sitenizi Yönetmek İçin Gerekli Olan Programları Size Bu Başlık Altında Vereceğim

1-Javascript Newsflash 1.0 Ücretsiz/Tam Sürüm
Javascript Newsflash web sayfalarınızda metinleri düşey kaydıran scriptler oluşturmanıza yarayan güçlü bir Javascript-üretme aracıdır. Script Configuration Program ile scriptlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Metin, font, renk ve URL'leri belirleyebilirsiniz. Kendi başınıza kod yazmanıza gerek yoktur. Programdan çıkmadan scriptinizi önizleme ile görebilirsiniz

Tıkla İndir

2-Quick Slide Show 2.33 Ücretli Sürüm
''Quick Slide Show" aşağıda belirttiğimiz fonksiyonları ile vazgeçilmeziniz olacak...Flash filmleri yapmada web-geliştiricileri Uzmanlar "Quick Slide Show"ın avantajı olarak web-sitesi geliştirmesine harcadıkları zamanını azaltabilecekler,
Esnek ayarlamalarına göre kolaylıkla farklı talep karakterleri için flash filmleri yaratabileceksiniz,
Yazılım web tasarımı programı bir uzman için olduğu kadar bir amatör içinde kolaylık sağlar.
Programın temel avantajları ufak boyutlu yüksek kalitede hızlı slayt gösterileri olasılığı yaratmaktadır.

Tıkla İndir

3-ActiveX Contol Pad 1.0 Ücretsiz/Tam Sürüm
ActiveX, Microsoft firmasının hazırladığı işletim sistemlerinde Java dili gibi internet üzerinde çalışan programlar hazırlamak için kullanılan gelişmiş bir program geliştirme dilidir. Bir Microsoft yazılımı olan ActiveX Control Pad ile kendi hazırlamış olduğunuz internet sitelerine dilediğiniz şekilde ActiveX kontrolleri ekleyebilirsiniz.

Tıkla İndir

4-Sun Java JRE 6 Full v6u5 Ücretsiz/Tam Sürüm
Bu sürümün mutlaka bilgisayarınızda yüklü olması gerek.Çünkü internet üzerinden oynuyacağınız batak king tavla gibi kart ve masa oyunları..Yapacağınız sohbet masalarına bu java desteği ile rahatlık ile girebilirsiniz..

Tıkla İndir

5-Adobe Dreamweaver 10.0 Build 3963 CS4 Deneme Sürümü
Bu yazılım sektörde öncü, tasarımcıların en çok kullandığı sayfa tasarım ve birçok programlama diline destek veren kodlama programıdır. Dreamweaver CS 4 ile web tasarımcıları en baştan sona kadar işlerini yapabilir, en son teknolojiyi destekleyen gelişmiş uygulamalar yazabilirler.

Tıkla İndir

Kırık Link Bildirmek İçin Tıklayın

Selametle..!
http://rammstein.de

Web Tasarım&Yönetim Program Arşivi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linux İşletim Sistemi İçin Program ARŞİVİ
»  Web Tasarım Nedir,Ne Değildir ?
» Bedavacının Web Sitesi Tasarım Kılavuzu