OyuncuForum(Metin2-Knıgt-Sanalika Vb)
Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas 8cauba10
Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas 8cauba10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas

3 posters
YazarMesaj
diablo
Yeni Üye
Yeni Üye
diablo

Konu Sayısı : 3

Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas Empty
MesajKonu: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:01 pm

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar
İşte Size By Francisco 90 nı Sunuyorum 20 Temmuz Sonra Çalışan Tek Hile Evet Doğru Duydunuz
Şimdi Özeliklerine Gelelim
Speed Hack=Hızınızı Ayarlar
Speed Attack=Atak Hızınızı Ayarlar
Wall Hack=Duvardan Geçme (Yani Denizin İçinde bile gidersiniz)
Auoto Attack=Siz Bir Tuşa Basmadan Atak Yapar
VeeeeeLock Mobs=Canavarları Çeker

Önemli Uyarı=Net Frame Work 3.5 Olması Lasım Onun Linkinide Vereceğim;]Tek Çalışmayan Hile Teleport Tur
Şimdi Anlatıma Gelelim
1-Oyuna Metin2 Patchden Normal Olarak Girin
2-Oyuna Karakter VEya Oyuna Tamamen Girin
3-Lock Mobsu Açınca (eğer Kalabalık deilse istediğinizi Yapın)En Fazla 3.1 Veya 4.1 Yapın Tavsiyem budur

Ve Link
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NEt Frame Work= [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Admin tarafından Cuma Tem. 30, 2010 4:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi (Sebep : Güncellendi)
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ

Konu Sayısı : 79

Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas Empty
MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:10 pm

link kirik
diablo
Yeni Üye
Yeni Üye
diablo

MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:16 pm

Tmm Saolun
[B.A]Rammstein
Administrator
Administrator
[B.A]Rammstein

Konu Sayısı : 121

MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:16 pm

Olsun Net Frame Work Çekilir Hile İçin Teşekkür Ederim Eline Sağlık Wink
http://rammstein.de
diablo
Yeni Üye
Yeni Üye
diablo

MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:19 pm

Şimdi Düzelttim
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ
Süper Moderatör
Süper Moderatör
ςҜΨŴ@ŁҜễЯ

Konu Sayısı : 79

MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:20 pm

saol paylastigin için...
diablo
Yeni Üye
Yeni Üye
diablo

MesajKonu: Geri: Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas   Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 4:20 pm

Bişi Deil

Bu Konuyu Başka Sitede Açtım Ama Emege SAygısı olupta bi tane bile yorum yapan yok Buraya Bakcas
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cara Bak Be Gm yi Bile Yatırdı :)
» rapciler buraya
» 90 TANE PWP GIR İÇERİ
» Metin2 Hile Seti Tam 50 Tane :)
» tam tamına 29 tane kraliyetli pvp server alıntı olduna bakmayın bayağıdır uğraşıom bulmak için ---çArşı---