OyuncuForum(Metin2-Knıgt-Sanalika Vb)
AYİ BENİ YEDİ  8cauba10
AYİ BENİ YEDİ  8cauba10
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AYİ BENİ YEDİ

YazarMesaj
faces1977
Seviye 2
Seviye 2
faces1977

Konu Sayısı : 69

AYİ BENİ YEDİ  Empty
MesajKonu: AYİ BENİ YEDİ    AYİ BENİ YEDİ  I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:47 pm

Teyo Pehlüvan kahvehanede oturmuş, Zafer Pehlüvanın de kahvede olduğundan habersiz böbürlenerek anlatmaktadır. -Ola gardaş birgün dağda gezirem, tamda böyük bir kayanın dibindegarşıma bir ayi çıhmasın! Ayi benim kibi üç var, ama heç isdifimi bozmadım. Ola Teyo dedim gendi gendime bir ayıdan mi gorhacağsan. Başladık ayiyinan güleşmiye.... O beni alir yere vurir, sonra ben oni yerden yere vuriram, ne ayi pes edir, ne de ben pes diyirem. Aradan iki gün geçti, hele daha birbirimizin sırtını yere deydirmiş deyilih. Herkes işin sonunu merakla beklerken Zafer Pehlivan sert bir şekilde çıkışır. -Ola Teyo, sora ne oldu? Zaferi gören Teyo lafý dolaştırır, ne dediğini, nerede kaldığını unutur ve noktayı koyar: -Nevolacah ayi beni yedi!

AYİ BENİ YEDİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu Vidoda BNM ninjam ban yedi videoyu GM cekti Nickim sNuKeRs